• Со попуст
  • Неодамнешно
Houcy Mens Women Sports Warmand Band заштитен случај за Apple Watch Band Case 45mm 44mm MOD комплет додатоци Силиконски каиш со куќиште на браник со шок, само за iWatch Series 7

Houcy Mens Women Sports Warmand Band заштитен случај за Apple Watch Band Case 45mm 44mm MOD комплет додатоци Силиконски каиш со

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Земја како етикетирана Материјал со висок квалитет : Случајот е изработен од целосен материјал од не'рѓосувачки челик 316 L, процесот на прецизност и процесот на фино полирање може да го задржи часовникот да сјае цело време, силиконскиот ремен е различен од обичниот материјал TPU на пазарот. Силиконската лента е деликатна, не-алергична и не ја повредува кожата. Има карактеристики на отпорност на топлина, отпорност на оксидација, отпорност на масло и отпорност на корозија. Компатибилност : Оваа лента е погодна само за Apple Watch SE, серија 7, серија 6, серија 5, серија 4, одговара на зглобот 6,6-8,7 инчи (17-22 см), ве молиме проверете дали вашиот часовник е оригинален пред модификација и надградба. Процес на производство : Случајот е фалсификуван и полиран слој по слој, користејќи технологија за прецизно обработка и метод на фино полирање, површината е мазна, што ја подобрува удобноста и издржливоста на ременот. Ременот е изработен од флуороруб, и секој детал во процесот на производство се разгледува од аспектите на занаетчиството, дизајнот, естетиката, итн. Новиот дизајн совршено се вклопува во зачудувачкиот изглед. 100% сосема нови и квалитетни : Лесно се прилагодува должината за да се вклопи зглобот, една големина одговара на сите - мекоста е умерена, носат многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење на лента/зглоб, погодна за оригинален часовник - Исклучително занаетчиство И стилскиот дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Услуга и внимание на клиентите : Ако ви требаат повеќе различни комбинации на бои, или ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе бидеме среќни да ви обезбедиме најзадоволителна услуга. Сликите од часовникот се само за приказ, ние само го продаваме металниот случај и каишот, а не внатрешниот часовник. Земја како етикетирана. Материјал со висок квалитет : Случајот е изработен од целосен материјал од не'рѓосувачки челик 316 L, процесот на прецизност и процесот на фино полирање може да го задржи часовникот да сјае цело време, силиконскиот ремен е различен од обичниот материјал TPU на пазарот. Силиконската лента е деликатна, не-алергична и не ја повредува кожата. Има карактеристики на отпорност на топлина, отпорност на оксидација, отпорност на масло и отпорност на корозија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата