• Со попуст
  • Неодамнешно
[3 пакет] Puccy Temented Glass Ection заштитник компатибилен со IWC International Watch Company IW379503 Филмски заштитници против гребење меур бесплатно за смарт часовник

[3 пакет] Puccy Temented Glass Ection заштитник компатибилен со IWC International Watch Company IW379503 Филмски заштитници

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитник на стаклото на екранот работи со IWC International Watch Company IW379503 Тешкотијата од 9 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Олофобичен облога на екранот штити од остатоци од пот и масло од отпечатоци од прсти. Дебела 0,33мм, чувајте го екранот што одговара на секој допир и допрете. Заштитник на стаклото на екранот работи со IWC International Watch Company IW379503. Тешкотијата од 9 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Олофобичен облога на екранот штити од остатоци од пот и масло од отпечатоци од прсти. Дебела 0,33мм, чувајте го екранот што одговара на секој допир и допрете. Q&A : Како да исчезнат меурчињата? ① Ако меурчињата се создаваат во околина без прашина, едноставно притиснете ги воздушните меурчиња и да ги придвижите кон работ на екранот. ② Ако меурчињата се создадат во околина за прашина, ве молиме нежно излупете го заштитник Исклучете го и потоа користете го прицврстениот абзор од прашина за да залепите прашина и повторно да инсталирате. Дали ова може да се искористи? За време на инсталацијата, заштитник на екранот може повторно да се позиционира и да се отстрани додека не бидете задоволни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата