• Со попуст
  • Неодамнешно
Loodgao Девојки девојки 2 парчиња танцуваат спортски облеки во тркачка гимнастика култура на врвот со плен шорцеви

Loodgao Девојки девојки 2 парчиња танцуваат спортски облеки во тркачка гимнастика култура на врвот со плен шорцеви

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Полиамид, спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Детски сет за носење на 2 парчиња. Тргов на резервоарот на тркачот, цврста боја. Истегната ткаенина, удобна и дише за носење. Совпаѓање на буквите печатени дното со еластична лента за половината. Погодно за класа за танцување, гимнастичко вежбање, обука за акро, сценски перформанси итн. Полиамид, спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Детски сет за носење на 2 парчиња. Тргов на резервоарот на тркачот, цврста боја. Истегната ткаенина, удобна и дише за носење. Совпаѓање на буквите печатени дното со еластична лента за половината. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, обука за акро, сценски перформанси итн. градите - | - Должина на врвовите - | - Долна половината - | - Должина на дното - S | - - 3-4 години - | - 20,5 "/52cm - | 8.0 "/48cm | 7,5"/19cm - m | 5-6 години - | - 21.0 "/20cm - L | 7-8 години - | - 23.0 "/24cm | - 20,5"/52cm | 8.0 "/21cm - xl - | - 8-10 години - | - 24,5 "/62cm - | 10.0"/26cm - | - 21.5"/22cm 2xl - | - 10-12 години - - | - 26.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата