• Со попуст
  • Неодамнешно
Mtmy раѓање цвет ѓердани за жени 18K злато позлатено слоевито слоевит месец на раѓање цвет со приврзоци за приврзоци за приврзоци за приврзоци персонализиран обичен ц

Mtmy раѓање цвет ѓердани за жени 18K злато позлатено слоевито слоевит месец на раѓање цвет со приврзоци за приврзоци за приврзоци за

 
DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ние сме нов, но внимателен бренд и ние сме фабрички бренд за продавници за директна продажба Со умот на понуда на стабилни производи за квалитет, брза и добра услуга, им овозможува на нашите клиенти да имаат најефикасни производи. Промовирање на животниот стил на оптимизам, позитивизам, инспиративно. Месечен месец на раѓање со ѓердан од родилки. Прилагодениот ѓердан за раѓање на раѓање со родилница е најуникатниот накит. Дванаесет видови цвеќиња одговараат на дванаесет месеци. Цветовите за раѓање цветаат во различни месеци имаат различни карактеристики, симболизирајќи го здравјето, среќата и силата. Прилагодете го вашиот сопствен цвет ѓердан според вашиот роденден. Може да ве заштити и да донесе среќа. Лили е украсена со ситни деликатни sвона и има најслатки мирис. Името значи „враќање на среќата“ и ги претставува сите мали нешта во животот што ни носи радост. Големина на ѓердан : Должината на чакерот е 14,5 "+2" Extender, втор ѓердан е 20 "+2" Extender, со дизајн на затворачот на јастог, лесен за носење. Премиум квалитет. Овие зачудувачки нечисти цветни приврзоци се позлатени во злато од 18 килограми за да се обезбеди долготрајна завршница што е без никел, без олово и хипоалергичен. Совршен подарок. Месец на раѓање Цветни ѓердан се скапоцени подароци за себе или за некој драг. Овој нечистотија ѓердан од приврзоци доаѓа со деликатна кутија за подароци, одговара за родендени на подароци, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на благодарноста, забавата, свадбата, патувањето, ангажманот, дипломирањето, роденденот, датира и секојдневно носење. Услуга MTMY : MTMY обезбеди 90 дена гаранција или размена на враќање на парите. Ако имате какво било прашање, можете да контактирате со нас во кое било време. Ние сме ангажирани да обезбедиме најдобро искуство за купување. Месечен месец на раѓање со ѓердан од родилки. Прилагодениот ѓердан за раѓање на раѓање со родилница е најуникатниот накит. Дванаесет видови цвеќиња одговараат на дванаесет месеци. Цветовите за раѓање цветаат во различни месеци имаат различни карактеристики, симболизирајќи го здравјето, среќата и силата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата