• Со попуст
  • Неодамнешно
Адидас Унисекс-Дете Дурамо Сл Чевли За Трчање

Адидас Унисекс-Дете Дурамо Сл Чевли За Трчање

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% Синтетички адидас унисекс - Бебе Трчање Чевли. Брендот адидас има долга историја и длабоко вкоренета врска со спортот. Се што правиме е вкоренето во спортот. Водени од немилосрдната потрага по иновации, како и децениската акумулирана експертиза за спортска наука, ние се грижиме за сите, од елитни професионални спортисти и тимови до секој поединец кој сака да го направи спортот дел од својот живот. адидас унисекс-дете Дурамо СЛ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата