• Со попуст
  • Неодамнешно
K&N Изберете филтер за нафта: дизајниран да го заштити вашиот мотор: одговара на Select 2001-2019 Chevrolet/GMC/Hummer, SO-3003

K&N Изберете филтер за нафта: дизајниран да го заштити вашиот мотор: одговара на Select 2001-2019 Chevrolet/GMC/Hummer, SO-3003

 
DEN 175.52

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн на долг живот : Заштита на моторот до 20,000 милји Следете ги вашите производители за промена на интервалите. Висока ефикасност на филтрирање : Зафаќа 99% од загадувањето поголем од 30 микрони. Разновидна компатибилност : дизајниран да работи со целото синтетичко масло, конвенционално масло, висока километража и синтетички мешани моторни масла. Заштитете го вашиот мотор : Медиумите за филтрирање на синтетичко мешање ги отстрануваат повеќето штетни загадувачи. Премиум перформанси : Лабораториски тестирани за да се обезбеди одлична филтрација и квалитет на премиум. Дизајн на долг живот : Заштита на моторот до 20,000 милји. Следете ги вашите производители за промена на интервалите. Висока ефикасност на филтрирање : Зафаќа 99% од загадувањето поголем од 30 микрони. Разновидна компатибилност : дизајниран да работи со целото синтетичко масло, конвенционално масло, висока километража и синтетички мешани моторни масла. Заштитете го вашиот мотор : Медиумите за филтрирање на синтетичко мешање ги отстрануваат повеќето штетни загадувачи. Премиум перформанси : Лабораториски тестирани за да се обезбеди одлична филтрација и квалитет на премиум.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата