• Со попуст
  • Неодамнешно
Регистарот за бебиња мора да има за девојчиња Велигденски деца Детско дете за новороденчиња, девојчиња со долги рафлени ракави

Регистарот за бебиња мора да има за девојчиња Велигденски деца Детско дете за новороденчиња, девојчиња со долги рафлени ракави

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% мешавина од памук Затворање на привремено. Погодно за секоја пригода, облеката се вклопува за сезони во есен и зима. Совршено е за затворено, носење на отворено, фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро искуство со удобност за носење бебиња. Пакет вклучуваат : 1 п. Ве молиме, оставете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот. Материјалите носат подобро искуство со носење. Поминувајте дише и флексибилно за кожата на вашето бебе. Моден дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Регистарот за бебиња мора да има за девојчиња Велигденски деца дете, новороденче девојчиња, долги рафлени ракави маички врвови, симпатична цртана пила за зајак, здолниште, облеки поставени 2 парчиња сончоглед бебе девојче ткаенина : секоја прилика : Девојка, тип на ракави : Без ракави, имате какви било прашања, ве молиме, чувствувате да контактирате со нас.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата