• Со попуст
  • Неодамнешно
Момчиња за девојчиња за новороденчиња, долги ракави Зимски уши со качулка, цртан филм, ромпер со качулка, новороденче, дете, густо палто, дете од новороденчиња

Момчиња за девојчиња за новороденчиња, долги ракави Зимски уши со качулка, цртан филм, ромпер со качулка, новороденче, дете, густо палто,

 
DEN 299.20

Количината на стоката
Това е достапна

100% мешавина од памук Затворање на квадратни класични прстени. Материјалите носат подобро искуство со носење. Поминувајте дише и флексибилно за кожата на вашето бебе. Погодно за какви било прилики. Совршено е за затворено, носење на отворено, фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро искуство со удобност за бебето секојдневно. Пакет вклучуваат : 1 парчиња комбинезон. Модни отпечатоци од цртани филмови, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме, оставете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот. Момчиња за девојчиња за новороденчиња, долги ракави Зимски уши, со римски печатење ромпер со качулка, новороденче, дете, густо палто кое е повод : Секоја прилика Пол : Момци, девојчиња Тип на шема : Тип на ракав за цртани филмови : Долг ракав Ако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте се да контактирате со нас.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата