• Со попуст
  • Неодамнешно
Облека за бебешки момче со долги ракави со долги ракави, дуксери за дуксери за џокери на врвот + џогерски панталони облеки сет есен зимски потта

Облека за бебешки момче со долги ракави со долги ракави, дуксери за дуксери за џокери на врвот + џогерски панталони облеки сет есен

 
DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

памук Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал- Детето бебе момче есен за зимска облека за облека, изработена од висококвалитетна памучна ткаенина, супер мека и дише, удобна и пријатна и безопасна за бебињата. Моден дизајн- кул облека за печатење дете од диви момче, облека, врски со долга ракав, качулка, качулка, џокери за џокери и еластични џогирање на половината, долги панталони облеки, лесни за носење, вашето бебе ќе изгледа многу привлечно и симпатично!. Големина-Облека за бебиња за бебиња од мали деца, поставена за 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години деца мало момче. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот. Прилики- Оваа обична есенска потта е погодна за носење во која било прилика : секојдневно носење, на отворено или затворено, роденденска забава, крштевање, патување, фотографија на деца, ден на семејство, итн. Совршен за есен/зима/пролет. Спакувано- 1 × Детето момче дуксер Худи + 1 × Дете момче џогер панталони, облека од 2 парчиња момчиња поставена облека, го прави вашето мало момче најладно на забавата. Кул печатење со бујно момче.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата