• Со попуст
  • Неодамнешно
Бор-Сол Тоалетна Чинија Почиста Четка Со Држач | Тешки Чистење Стапче Со Под Раб Чистач, Не Се Лизга Рачка, Складирање Кади | Бања Материјали, Жолта, Зелена

Бор-Сол Тоалетна Чинија Почиста Четка Со Држач | Тешки Чистење Стапче Со Под Раб Чистач, Не Се Лизга Рачка, Складирање Кади | Бања Материјали,

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

ЧЕТКА ЗА ТОАЛЕТНА ЧИНИЈА И КОМПЛЕТ ДРЖАЧ - оваа четка за тоалетна чинија доаѓа со компактен држач за практично складирање што фаќа капе вода и барички за да ги одржува вашите подови суви ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ ПОД РАБ - неговиот вграден чистач за раб темелно ги чисти тешко достапните места за да му даде на вашиот тоалет во бањата тој писклив чист изглед. ТЕШКА ГЛАВА ЗА ЧЕТКА ЗА БРЗО ЧИСТЕЊЕ-Изградена со долготрајни, цврсти влакна, оваа премиум четка за тоалет обезбедува длабоко чистење со секоја употреба за траен сјај. РАЧКА ШТО не СЕ ЛИЗГА-Ergономски дизајн со мек зафат за супериорна удобност и рачка што не се лизга за да се зголеми контролата на чистењето дури и ако се навлажни. КОМПАКТЕН, СООДВЕТЕН КАДИ За СКЛАДИРАЊЕ – Совршен За комерцијална и станбена употреба, ова дискретно самостојно тоалетно стапче и држач може да се пофали со компактен дизајн. За чистење и продолжување на животот на оваа четка за чистење агли, едноставно измијте со благ сапун и вода. Дајте му на вашиот тоалет писклив чист финиш Со Оваа Четка За Тоалетна Чинија и Држач од Бор-Сол. Пајн-Сол ви обезбедува основни средства за чистење од име и бренд на кој можете да му верувате.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата