• Со попуст
  • Неодамнешно
Носителот Автомобил Ткиво Сино-море-Морнарица-Сидро Ткиво Диспензерот Салфетка Држач Задното Седиште Ткиво Случај

Носителот Автомобил Ткиво Сино-море-Морнарица-Сидро Ткиво Диспензерот Салфетка Држач Задното Седиште Ткиво Случај

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни отворени за ткива, тој го одржува вашиот автомобил поорганизиран и заштедува простор во вашиот автомобил. Држачот е лесен за инсталирање на визирот на автомобилот и не зазема многу простор. Уникатната шема и елегантниот дизајн на држачот добро се совпаѓаат со повеќето ентериери на автомобили, давајќи му стилски изглед. Овој држач за ткиво на визирот на автомобилот е мултифункционален додаток кој може да собере ткива, маски и салфетки. Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен. Со три страни отворени за ткива, тој го одржува вашиот автомобил поорганизиран и заштедува простор во вашиот автомобил. Држачот е лесен за инсталирање на визирот на автомобилот и не зазема многу простор. Уникатната шема и елегантниот дизајн на држачот добро се совпаѓаат со повеќето ентериери на автомобили, давајќи му стилски изглед. Овој држач за ткиво на визирот на автомобилот е мултифункционален додаток кој може да собере ткива, маски и салфетки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата