• Со попуст
  • Неодамнешно
Организатор за туширање со мазни патувања и висечки кади со бања со џебови за диспензери, подвижни куки и гром без никакви

Организатор за туширање со мазни патувања и висечки кади со бања со џебови за диспензери, подвижни куки и гром без никакви

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Брзо сушење на када и организатор за туширање - 6 џебна мрежа што виси туш кади овозможува повеќе проток на воздух да се исуши побрзо и да се намали градењето на влагата Лесно за достигнување на када и складирање на туш - горните џебови нудат лесен пристап до мали предмети, шишиња со длабоки дно -џебови, положба на предната, задната или средината на шипката за завеси со прикачување на пластичните громи за да се тушираат завеси - куки за шипки не се вклучени. Погодни џебови за диспензери - 3 дно шампон, држач за балсам и гел за туширање нудат погодност за дистрибуција на дното. Совршено за кампери, RVS и кади со нозе на нозете - изобилство за складирање на туш, зазема само 15 "(38 см) простор, подвижни куки за висини нудат додадено складирање за лоуфи и четки. Трајни градежни и квалитетни материјали - со седиште во Портланд Мејн, мазно патување дизајнира организатори за решавање проблеми во САД од 1990 година.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата