• Со попуст
  • Неодамнешно
Keo Milling 13720 Конвексен секач за мелење со голем дијаметар, CVL Стил, 1-1/4 Арбор дупка, 22 заби, 1/8 Конвексен радиус, дијаметар од 1/4 круг, дијаметар од 4 сечење, HSS, неконтролир

Keo Milling 13720 Конвексен секач за мелење со голем дијаметар, CVL Стил, 1-1/4 Арбор дупка, 22 заби, 1/8 Конвексен радиус, дијаметар

 
DEN 5664.96

Количината на стоката
Това е достапна

Произведува женски половина круг Дополнителни заби. Образец олеснет за лесно преиспитување. Голем дијаметар. Произведува женски половина круг. Дополнителни заби. Образец олеснет за лесно преиспитување. Голем дијаметар. Секачи за мелење Кео е признат лидер на пазарот во САД за секачи за мелење. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за да произведеме секачи за мелење. Конвексен секач за мелење HSS- конвекс на голем дијаметар.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата