• Со попуст
  • Неодамнешно
Кео Мелење 80873 Сечење Видов, Конкавна, Мц Стил, 1/32 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 44 Заби, 5 Сечење Дијаметар, ХСС, Тиалн Слој

Кео Мелење 80873 Сечење Видов, Конкавна, Мц Стил, 1/32 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 44 Заби, 5 Сечење Дијаметар, ХСС, Тиалн Слој

 
DEN 3017.12

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран за операции на сечење или исклучување сечење само, а не странични заби. Целосно земјени површини. Кео Мелење секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за производство на фрези. Хсс сечење видов-конкавна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата