• Со попуст
  • Неодамнешно
ZSBLXHHJD Хардвер Алатка 10 Парчиња DCMT11T304 PM 4225 Карбид Вметнете Внатрешна Алатка За Вртење Струг Алатка DCMT 11T304 Вртење Вметнете Карбид )

ZSBLXHHJD Хардвер Алатка 10 Парчиња DCMT11T304 PM 4225 Карбид Вметнете Внатрешна Алатка За Вртење Струг Алатка DCMT 11T304 Вртење Вметнете

 
DEN 1488.00

Количината на стоката
Това е достапна

Металот има висока цврстина, висока отпорност на свиткување и отпорност на абење и е специјално користен за апликации за сечење со голема цврстина и голема брзина Висока јачина на зафат, силна отпорност на удар, очигледна предност на брзината при големи кастри и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни средини за обработка, дури и во многу валкани средини како леано железо имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг работен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Машината за мелење е погодна за странично мелење, крајно мелење, завршна обработка итн. Погоден за јаглероден челик, мек легиран челик, челик за умирање, челик за алат, леано железо, титаниум, алуминиум итн.Висока јачина на зафат, силна отпорност на удар, очигледна предност на брзината при големи кастри и обработка одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси практични и разновидни средини за обработка, дури и во многу валкани средини како леано железо имаат добри карактеристикидодатоците имаат добра ригидност и долг работен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата