• Со попуст
  • Неодамнешно
Х-ДРИ М4-Т15 Индексира Крај Мил БАП 400Р Ц32-40-250-3Т ЗА АПМТ1604ПДЕР Вметни (Фреза индексибил М4-Т15 БАП 400Р Ц32-40-250-3Т пара вметни АПМТ1604ПДЕР

Х-ДРИ М4-Т15 Индексира Крај Мил БАП 400Р Ц32-40-250-3Т ЗА АПМТ1604ПДЕР Вметни (Фреза индексибил М4-Т15 БАП 400Р Ц32-40-250-3Т пара вметни АПМТ1604ПДЕР

 
DEN 1347.20

Количината на стоката
Това е достапна

Тежина : 1630гр; Материјал : Хсс; Содржина На Пакетот : 1 Х Индексабилна Крајна Мелница, 1 х Т15 Клуч Име на производот : Индексирана Крајна Мелница; Дијаметар на дупчалка : 32мм/1,26"; Главна Боја : Сребрен тон. Дијаметар на сечење : 40мм/1,6"; Вкупна Должина : 250мм/9,84"; Флејти Број : 3. Големина на завртката : М4/0,16"; Големина На Клуч : Т15 (Тамањо де торнило : М4 / 0,16' '; Тамањо де лаве : Т15. Фит Вметни Блејд Модел : АПМТ1604ПДЕР; Крај Мил Модел : Бап 400Р Ц32-40-250-3Т (Модел де кучила де инсерсион адекуада : АПМТ1604ПДЕР; Модело де фреза де екстремо : БАП 400Р Ц32-40-250-3Т. М4-Т15 Индексира Крај Мил БАП 400Р Ц32-40-250-3 T ЗА APMT1604 PDER Вметнувачкарактеристики : индексирачки секач за крајна мелница, права дупка за дупчење, челичен материјал со голема брзина.Широко се користи во машините за мелење или машинските алати за мелење на чекорите, вдлабнатините, вертикалните рамни површини итн.00дескрипција На шпанскифреса индексибилен М4-Т15 БАП 400Р Ц32-40-250-3 T para inserto APMT1604 PDERPeso : 1630g; Материјал : Hss; Contenido del paquete : 1 x Fresa индексира, 1 x Llave T15 Nombre de producto : Fresa индексира; Diémetro de vastago : 32 mm / 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата