• Со попуст
  • Неодамнешно
Микро 100 QIT-110250x Алатка За Навој-НЕ-Брза Промена, 40-56 TPI.110 Мин Роди Диа, 1/4 Макс Носеше Длабочина.020 Офсет.030 Проект.0163 Ц-Л Офсет, 1-1/2 ОАЛ, Алтин

Микро 100 QIT-110250x Алатка За Навој-НЕ-Брза Промена, 40-56 TPI.110 Мин Роди Диа, 1/4 Макс Носеше Длабочина.020 Офсет.030 Проект.0163 Ц-Л Офсет,

 
DEN 753.60

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран за навој во дупки 060 " и поголеми. Можност за намалување на повеќе терени на конец (АНСИ, ОН и Метрички 60°) со една алатка. Полирано поделено лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека се намалува жолчката. Поделената геометрија ја прави алатката што е можно поригидна.002 " врвот радиус.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата