• Со попуст
  • Неодамнешно
ФИШЕР Дупчалка ВИДИЈА Д-сдх кватриум 5, 0, 0

ФИШЕР Дупчалка ВИДИЈА Д-сдх кватриум 5, 0, 0

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вежба Малку Моќна дупчалка за ѕидање со 4 рабови за сечење. Робусна дупчалка за ѕидање со 4 рабови за сечење за повисоки перформанси на прекин. Вежбата со карбиден врв обезбедува подолг век на траење. Погоден за ротационо дупчење и удар. 4 рабовите за сечење карбид обезбедуваат поголеми перформанси на прекин. 130 ° карбид рабови за долг корисен век, многу отпорни на топлина. Оптимална екстракција дупчење прашина преку Слотови Краток Флејта. Совет за центрирање за повремено дупчење Едноставно и прецизно. Погоден за ротационо дупчење и удар. Особено погоден за употреба со безжичен шрафцигер.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата