• Со попуст
  • Неодамнешно
Алатка за промена на гуми за баланс на тркала, Брзо ослободување на крилјата и чаша за притисок Центар за центри на вратило од 40мм/ 38мм/ 36мм балансирач на тркала

Алатка за промена на гуми за баланс на тркала, Брзо ослободување на крилјата и чаша за притисок Центар за центри на вратило од 40мм/

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Цврсто за долгогодишна употреба - Брзото место на крилото на крилото е изработено од висококвалитетна пластика, многу издржлива и издржлива, може да послужи долго време Како функционира балансот на тркалото - навртката за брзо крило помага да се забрза процесот на балансирање со своите нишки за брзо ослободување. Погодно за употреба - овој комплет за баланс на тркалото му овозможува на крилото да се лизне во и надвор од позиција кога ќе се притисне рачката за ослободување, што е многу погодно за употреба. Fitment - Нашата алатка за промена на гумата на балансот на тркалото добро се вклопува во Ranger, лансирачки баланс на тркалото и многу повеќе. Проверете ја големината пред да нарачате - постојат четири димензии на баланс на тркалото за брзо ослободување на крилјата за вашите различни избори. Цврсто за долгогодишна употреба - Брзото место на крилото на крилото е изработено од висококвалитетна пластика, многу издржлива и издржлива, може да послужи долго време. Како функционира балансот на тркалото - навртката за брзо крило помага да се забрза процесот на балансирање со своите нишки за брзо ослободување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата