• Со попуст
  • Неодамнешно
R134A CAR климатизација на ладилното полнење црево со мерач Универзален комплет за мерење на A/C со мерење со 1/2 може да се отвори чешма

R134A CAR климатизација на ладилното полнење црево со мерач Универзален комплет за мерење на A/C со мерење со 1/2 може да се отвори чешма

 
DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пакет : 1 PC R134 A CAR A/C црево за полнење за ладење со мерач Материјал : Гума + метал + пластичен комплет за мерење на полнење A/C. Сосема нова и добра квалитетна алатка за поправка на климатизација на автомобили. Должина на цревото : 43см, Тежина на ставка : 236g Универзална А/Ц црево за полнење на ладење. Овој систем за полнење на ладилното средство за ладење со вграден безбедносен вентил за да се спречи случајно впуштање на ладење. Пакет : 1 PC R134 A CAR A/C црево за полнење за ладење со мерач. Материјал : Гума + метал + пластичен комплет за мерење на полнење A/C. Сосема нова и добра квалитетна алатка за поправка на климатизација на автомобили. Должина на цревото : 43см, Тежина на ставка : 236g Универзална А/Ц црево за полнење на ладење. Овој систем за полнење на ладилното средство за ладење со вграден безбедносен вентил за да се спречи случајно впуштање на ладење. Опис : R134 A CAR климатизација на ладилното полнење црево со мерач на мерење на мерач Универзален A/C со мерење на метални вентили со мерач : 350psi метален вентил со 1/2 "ACME фитинг R134 A 502 404 Фригерирање на црево за полнење .


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата