• Со попуст
  • Неодамнешно
Убава Блинг Кристал Ѕвезда Круна, Ѕвезда Кристал Дијадема И Круна Невестинска Глава Легура Лента За Коса Свадба Накит За Жени Девојки, Златна

Убава Блинг Кристал Ѕвезда Круна, Ѕвезда Кристал Дијадема И Круна Невестинска Глава Легура Лента За Коса Свадба Накит За Жени Девојки,

 
DEN 1174.40

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа ѕвезда круна ќе ја обезбеди својата практичност и популарност во декорацијата на главата Невестинската круна изработена од висококвалитетни материјали, не избледува и е издржлива. Лесен и лесен за носење. Лентата за глава со кристална ѕвезда е одлична за свадби, родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Денот на Мајките и Божиќ. Исклучителната дијадема е погодна за сите жени на вашата свадба, специјална забава или матурска забава. Ѕвездената круна е совршена декорација на накит за свадба или свршувачка, што ви дава незаборавни моменти. Оваа Ѕвезда Круна Со Елегантен И Прекрасен Дизајн Ќе Ја Обезбеди Својата Практичност И Популарност Меѓу Декорацијата На Главите. Исклучителната Структура И Занает Го Прават Да Изгледа Уникатно И Карактеристично. Совршен За Ангажмани, Свадби, Забави, Роденден, Матурски, Костимографија И Фото Реквизит. Овие Ленти За Глава Можете Да Ги Усогласите Со Вашите Различни Облеки, Да Ви Донесат Повеќе Празнична Атмосфера; Тие Се Погодни И За Други Прилики, Како Што Се Свадби, Состаноци, Забави. Класични И Лесни За Употреба, Овие Ѕвездени Глави Прават Одлични Подароци За Вашата Девојка, Семејство, Љубовник, Мајка И Многу Повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата