• Со попуст
  • Неодамнешно
Qtthzzr женски маици цврста боја плетенка секси кратка маичка за ракав, елегантна тркалезна врата Туника врвови блуза

Qtthzzr женски маици цврста боја плетенка секси кратка маичка за ракав, елегантна тркалезна врата Туника врвови блуза

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Памук и полиестер, супер издржливост Направено во САД или увезено, машинско миење. Азиска големина, помала големина!. Излегувајќи врвови за жени, модерен и класичен дизајн, женски фустан со висок квалитет!. Поставена мешавина од волна. Повлечете го затворањето. Само машинско миење или миење на рацете, висок квалитет и заслужувајте ги парите! Ве молиме, изберете 1-2 големини поголеми според бројката на моделот!. Elementенски маички Елегантни, Материјал : 25% памук, 70% полиестер, 5% спандекс, ткаенина е многу затегната. Лабава резервоар за жени, карактеристики : маица со кратки ракави на вратот на екипажот, блуза со цврста боја, обичен стил, истегнување и тенок. Врвот на вратот на екипажот на екипажот, совпаѓање : Летна кошула на блуза, елегантна и секси, можете да ја спарите со фармерки или шорцеви. Атлетски кошули жени за жени, прилика : Обичен викенд, канцеларија за носење, празници, забава или секојдневен живот. Кошули за вежбање за жени, големина : Тенок е вклопување , Ви препорачуваме да нарачате поголема големина - ако сакате опуштена големина. Материјал : Памук и полиестер, супер издржливост. Направено во САД или увезено, машинско миење. Азиска големина, помала големина!. Излегувајќи врвови за жени, модерен и класичен дизајн, женски фустан со висок квалитет!. Поставена мешавина од волна. Повлечете го затворањето. Само машинско миење или миење на рацете, висок квалитет и заслужувајте ги парите! Ве молиме, изберете 1-2 големини поголеми според бројката на моделот!. Elementенски маички Елегантни, Материјал : 25% памук, 70% полиестер, 5% спандекс, ткаенина е многу затегната. Лабава резервоар за жени, карактеристики : маица со кратки ракави на вратот на екипажот, блуза со цврста боја, обичен стил, истегнување и тенок. Врвот на вратот на екипажот на екипажот, совпаѓање : Летна кошула на блуза, елегантна и секси, можете да ја спарите со фармерки или шорцеви. Атлетски кошули жени за жени, прилика : Обичен викенд, канцеларија за носење, празници, забава или секојдневен живот. Кошули за вежбање за жени, големина : Тенок е вклопување , Ви препорачуваме да нарачате поголема големина - ако сакате опуштена големина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата