• Со попуст
  • Неодамнешно
Целосна Големина Виолетова Срце Медал

Целосна Големина Виолетова Срце Медал

 
DEN 895.84

Количината на стоката
Това е достапна

Даб рамка Официјално Обележан и одобрен од Американскиот Институт За Хералдика. Официјално воено одделение, медал со врвен квалитет со целосна големина. Медал и лента направени според највисоките официјални владини стандарди. Направено, прегледано и испратено од Ветерани во САД. Стандард 2 пронг и спојката назад, униформа одобрени.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата