• Со попуст
  • Неодамнешно
Адидас Оригинали Женски Оригинали Опуштено Плус Ремен

Адидас Оригинали Женски Оригинали Опуштено Плус Ремен

 
DEN 399.52

Количината на стоката
Това е достапна

50% Полиестер, 50% Акрилна Волна Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. 6 панел круна со среден прекурвен раб. 100% спортски велур полиестер. Специфично вклопување на жените. Зедовме класика и ја направивме премија со спортски велур инспириран од обувки и чисто брендирање на адидас везени. со опуштено вклопување, претходно закривен раб и затворање на ременот оваа капа брзо ќе се пробие во ротацијата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата