• Со попуст
  • Неодамнешно
УСИФАКГ Сандали За Жени Модни Женски Обични Чевли Сандали За Одмор На Отворено Што Дишат Влечки

УСИФАКГ Сандали За Жени Модни Женски Обични Чевли Сандали За Одмор На Отворено Што Дишат Влечки

 
DEN 536.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% стп Меко Со Честички За Масажа Удобните Апостолки За Жени Со Меки И Отвори За Проветрување Можат Да Го Одржат Дише И Суво, Дизајнот На Честички за масажа Го Намалува Тампонот за Одење, ја промовира Циркулацијата на Крвта Преку Акупресура. Исклучителни Цвеќиња и Модел Високи Потпетици Флип Апостолки,Сето тоа е сандала. Нелизгачки Ѓон Нелизгање Носат Гумен Ѓон, Женски Клин Сандала Нуди И Стабилност За Целиот Ден Одење. Мека Кожа,Гумен Ѓон Што Не Се Лизга, Дише. Нашите еластични рамни сандали не само што имаат гумени ѓонови што не се лизгаат, туку имаат и стилски дизајн на вкрстена еластична врвка за чевли што е дефинитивно првиот избор за вашиот живот. Тоа може да ви овозможи да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. Удобно и удобно : Бидејќи нашите чевли имаат еластични врвки за чевли, висококвалитетни текстилни горни делови и потпетици од 0,25 инчи, па кога одите, ќе се чувствувате многу лесно и удобно. Ќе заборавите дека ги носите, нема да предизвикаат малку непријатност, можете да ги носите овие чевли прошетајте или купувајте за да ви биде поудобен животот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата