• Со попуст
  • Неодамнешно
Аква Колеџ Жени Франсин Велур Водоотпорен Атлетски И Тренинг Чевли

Аква Колеџ Жени Франсин Велур Водоотпорен Атлетски И Тренинг Чевли

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. 100% Синтетички. Поместена Влошка. Висината на петицата е инчи, а бојата Е Црна Велур. Овие Женски Аква Колеџ Франсин Атлетски И Тренинг Чевли се загарантирани автентични. Изработени се Со Кожа/Полиестер/Вештачки, а затворањето е.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата