• Со попуст
  • Неодамнешно
Skechers Жени Мека Чекор-меки здравствена заштита и храна сервис чевли, Црна, 8 Широк САД

Skechers Жени Мека Чекор-меки здравствена заштита и храна сервис чевли, Црна, 8 Широк САД

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% Кожа Работен чевел отпорен на лизгање со атлетска перница и удобност. Отстранлив контуриран стп влошка. Скечерс е наградуван глобален лидер во индустријата за обувки за начин на живот што дизајнира, развива и продава обувки за начин на живот што им се допаѓаат на мажите, жените и децата со тренд. Успехот на компанијата произлегува од нејзината висококвалитетна, разновидна и прифатлива линија на производи што ги задоволува различните животни потреби на потрошувачите. Од своето основање во 1992 година, разновидната понуда На производи На Скечерс порасна од чизми во стилот на комунални услуги за да вклучи седум брендови Скечерс и пет уникатно брендирани модни линии за целото семејство.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата