• Со попуст
  • Неодамнешно
Опремени Комбинезони За Жени Секојдневен Костум Отворено Дебели Спортски Модни Жени Скијачки Патент Ски Жени Цветни Ромпер

Опремени Комбинезони За Жени Секојдневен Костум Отворено Дебели Спортски Модни Жени Скијачки Патент Ски Жени Цветни Ромпер

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% Полиестер Машинско Перење. €®Водоотпорен И Ветроупорен Q : 100% Полиестер, користете водоотпорен материјал, ве одржува суви и удобни кога скијате; Патентите и џебовите се исто така водоотпорен дизајн,нема да се грижите дали ќе се навлажни додека одите на скијање, сноуборд или во дождливи денови, нашите водоотпорни снежни панталони ќе ве заштитат наоколу ефикасно на лесен и низок рефус начин.Чувајте го вашето тело суво и топло во текот на целиот ден. €●Топлина И Дише Q : ова скијање одговара со добар ефект на изолација, со вградена скриена хауба за бура, двојни армирани шевови и водоотпорна надворешна ткаенина, патент и мрежа под пазувите и нозете, многу дише.Дизајн на јака на штандот против ветрот и снегот ефикасно, исто така, врвот на патентот на плочата има малку штит, спречува стегање на брадата. €€Удобно Вклопување Q : Засилените манжетни штитат од остри грчеви и рабови, внатрешните снежни гами држат заробеништво. Патентите на полите нудат лесен пристап до чизми, прилагодливи трегери за персонализирано вклопување. "Скијање, сноуборд, пешачење, качување, лов, патување, планинарење и некои други зимски спортови на отворено. Мултифункционалните џебови можат да обезбедат повеќе простор за складирање на вашите мали предмети. Суштинска и опуштена изолирана ски-лигавче на отворено и патување, идеални тимови за Скијање По Спуст,Сноуборд,Спортови На Снег, Пешачење,Планинарење,Кампување,Качување По Карпи,Возење Велосипед и други зимски активности на отворено.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата