• Со попуст
  • Неодамнешно
ИМАХАМ: РАЧНО ИЗРАБОТЕН Цвет Куфи Машки Унисекс Муслимански Мажи Капа За Молитва Рамазан Капи Еид Куфис Рачно Изработена Намаз Шапка Бини

ИМАХАМ: РАЧНО ИЗРАБОТЕН Цвет Куфи Машки Унисекс Муслимански Мажи Капа За Молитва Рамазан Капи Еид Куфис Рачно Изработена Намаз Шапка

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

75% Памук-25% Полиестер Предвремено затворање. Само Суво Чисто. Нашите Големини Претставуваат-Голема Големина Се Вклопува до Обемот на Главата 58-59 см | 23 Инчи | Големина НА КАПА ВО САД-7 1/4 И Х-Голема Големина Се Вклопува до Обемот на Главата 61 см | 24 Инчи | Големина НА КАПА ВО САД - 7 5/8. Уникатни Парчиња Куфи поради Големото спојување На машински И Вешти уметници за везење раце. Капи за да ја креирате изјавата за вашиот стил - нашите капачиња на черепот за мажи и жени се направени со врвна ткаенина со дизајнерски вез на геометриски обрасци инспирирани од многу меѓународни култури. Овие врвни капачиња со скали во стилот на куфи се совршено секојдневно излегување, каузално одење, тематска забава и изјава за фасција. Унисекс Капа со Удобно вклопување - нашите черепи од куфи се вистински погодни за повеќето капи за мажи и жени изберете ја вистинската големина како што е достапна со 2 опции. Овие капачиња од черепот од куфи треба да се носат над увото за максимална удобност и да доаѓаат во неколку бои/комбинации за дизајн за да се венчаат со вашите надворешни носења. Не Растегливо редовно вклопување Куфи-Вклопувањето На Кофи е редовно, не е растегливо, што одговара на вашата глава прилично добро, нарачајте 1 големина поголема, ако не е сигурна совршена големина на вашата глава. Повеќекратна Употреба И Прилики - Муслимански Молитвени Капи и верски постапки, Драматика за да ја пренесат пораката на темата, обична изјава За Летен Стил и облека за забави за мажи И Жени за да уживаат во чувството.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата