• Со попуст
  • Неодамнешно
Womenенски вкрстено вкрстено вкрстување ултрасуед ултрасуед со отворени топки за перформанси високи чизми, модел L526

Womenенски вкрстено вкрстено вкрстување ултрасуед ултрасуед со отворени топки за перформанси високи чизми, модел L526

 
DEN 1055.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ултрасуед Suede единствено. Платформа мери приближно 0,25 ". Материјали : Премиум ултрасуеде, овие токи се изработени од цинк со силна облога, отпорност на гребење. Дизајн : дарежливиот дизајн на вкрстено лакирање и класичен дизајн на пип-пети, уникатен и елегантен. Лесен и удобност. Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодливо : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив : Прилагодлив“ Понудени во најразлични чевли бои и типови потпетици, без оглед на вежбање или изведба, како што се латински танц, валцер, модерен танц, танго, салса, самба, ча Ча Ча, румба, уживајте во разновиден избор. Големина : Ве молиме измерете ја должината и ширина на стапалото Пред да нарачате, проверете ја сликата во табелата со големина лево.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата