• Со попуст
  • Неодамнешно
Hipенски латински танцувачки чевли со хипосеус со чевли за перформанси во салата од Rhinestones, модел YCL404

Hipенски латински танцувачки чевли со хипосеус со чевли за перформанси во салата од Rhinestones, модел YCL404

 
DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Suede единствено. Забелешка : -Не единствениот е велур, а не костум за прошетка на отворено, ако сакате гумен ѓон, ве молиме испратете ни е-пошта веднаш штом ќе нарачате. Совршен материјал : -висок квалитет на сатен горен со сјајни ригистони, фино апсорпција на потта велур инсол, мека постава за дишење, тока против низа со густа издржлива надворешна плоча, флексибилна и удобна. Удобен дизајн : -импен и дарежлив стил дизајн, луксуз со низок клуч; 2,95 ВИДОВНИ ДЕНСКИ ДАНЦЕН СВЕТСКИ СО ПОДНЕСУВАЕ НА ВАШАТА ЕЛЕНЦИЈА И ФОРМИСИЈА. Повод : -Данс чевли погодни за латински, салса, танго, Румба, Чача, вежбајќи 2,95 инчи потпетици за танцување чевли со кои се прикажани за да ја покаже вашата елеганција и професија. Повод : -Данси чевли погодни за латински, салса, танго, румба, чача, вежбање и перформанси. Исто така, можете да ги носите во многу прилики, како што се : танцување за одмор во затворен простор, вежбање, конкуренција, свадба, итн. Подобро да се вклопи, прво можете да ја измерите должината на стапалото, да одговарате со нашата табела со големина прикажана на сликата, а потоа да изберете точна големина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата