• Со попуст
  • Неодамнешно
Андонгнивел Женски Еднобоен Екипаж Декември-Копче За Вклопување И Одблесокот Должина На Коленото Плисирани Џебови За Фустани

Андонгнивел Женски Еднобоен Екипаж Декември-Копче За Вклопување И Одблесокот Должина На Коленото Плисирани Џебови За Фустани

 
DEN 103.84

Количината на стоката
Това е достапна

Затворање на копчето МАТЕРИЈАЛ : Памук + Полиестер. Обичните фустани за жени се направени од лесна и допир на кожата, квалитетна растеглива мека ткаенина. СОБРАНИ ПОЛОВИНАТА : Ова е женски есенски зимски фустани. Двете страни имаат убави џебови се одлични за носење на вашиот телефон или корисни предмети. Ласкавите се собираат на еластични карактеристики на половината додадете малку пица и дајте му на фустанот личност. ДИЗАЈН : Модерен Долг ракав, лабаво истегнување супер удобно. Женски фит и одблесокот фустан карактеристики пред контраст декоративни копчиња надолу дизајн, го прави фустан многу елегантен. Едноставен и елегантен дизајн, тоа е неопходност за секоја гардероба. КОЛОКАЦИЈА : ова е жените линија коктел свадба гостин работа партија фустани. Ретро женско копче за вратот надолу а-линија три четвртини ракав fall зима секојдневен фустан сече совршен натпревар со капи, потпетици/клинови/флип апостолки. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. За Фустаните На Андонгнивел : Добредојдовте Во Фустаните На Андонгнивел : - - - Андонгнивел е бренд кој нуди разновидна облека во стилови.Се надеваме дека секој што ја носи нашата облека ќе биде поудобно да ужива во животот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата