• Со попуст
  • Неодамнешно
Томи Хилфигер Женска Бениа Рамна Сандала

Томи Хилфигер Женска Бениа Рамна Сандала

 
DEN 566.40

Количината на стоката
Това е достапна

100% Синтетички Етилен Винил ацетат единствен. Сандалите бениа на томи Хилфигер можат да се пофалат со унапредена танга силуета, обезбедена со ремен за грб и странична тока. Металниот монограмиран хардвер е совршен завршен допир. Затворање На Бравата. Модерен Танга Силуета сандала со метални логото хардвер.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата