• Со попуст
  • Неодамнешно
Hngson бели чаршафи за чаршафи за картони за хартија за хартија за хартија за хартија од картони за хартија од картони 297 × 210 × 2мм, 10 парчиња

Hngson бели чаршафи за чаршафи за картони за хартија за хартија за хартија за хартија од картони за хартија од картони 297 × 210 × 2мм, 10

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производот : чаршафи со картонски картони Боја : бела; Вкупна големина : 297 × 210мм/11,7 "× 8,27" (L*W); Дебелина : 2мм/0,079 ". Погоден за фото рамка назад, scarpbooks, белешки, слики, отпечатоци, итн. Изработени од рециклиран карфт картон, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, мала тежина, може да се заштити од редење, испорака и складирање, одржливо за употреба. Одлична услуга по продажбата, ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ви служиме навремено за време на работното време. Име на производот : чаршафи за ивеки за картони.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата