• Со попуст
  • Неодамнешно
Рачно изработени занаети и алатка за белешки за мини -хартија за картички за подароци DIY, удари за втиснување на уредот перфорадора де папел

Рачно изработени занаети и алатка за белешки за мини -хартија за картички за подароци DIY, удари за втиснување на уредот перфорадора де папел

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

⏺ Материјал и големина : Занаетчиската дупка е изработена од ABS пластика, ергономско копче и рачката на пролетната акција бргу се пробиваат ⏺ Различни форми : Занаетчискиот сет за удар е достапен во 6 различни дупки за удари, вклучувајќи и срцева снегулка, Баухинија, пеперутка, starвезда и цвет, идеален за создавање разновидни обрасци и ракотворби. ⏺ Лесен за употреба : Рачно изработената дупка за дупка е лесен за ракување, само ставете го сјајот картон под дупката за удар и ви треба нежен печат, тогаш можете да добиете посакувана шема. ⏺ Широко користен : Овој удар на дупката за хартија е широко користен, може да се примени на обична хартија, пена, фолија, итн., И препорачаната дебелина на материјалот помал од 0,3 см. ⏺ Совршен подарок : ударите со белешки се одлични подароци за момчиња или девојчиња за да им помогнат да уживаат во сечење хартија и исто така можат да ја стимулираат нивната креативност и имагинација, да ја подобрат нивната практична способност. ⏺ Материјал и големина : Занаетчиската дупка е изработена од ABS пластика, ергономско копче и рачката на пролетната акција бргу се пробиваат. ⏺ Различни форми : Занаетчискиот сет за удар е достапен во 6 различни дупки за удари, вклучувајќи и срцева снегулка, Баухинија, пеперутка, starвезда и цвет, идеален за создавање разновидни обрасци и ракотворби.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата