• Со попуст
  • Неодамнешно
Целосна тркалезна дијамант 5д DIY дијамантски сликарство маснотии, дама цртани филмови за везови вкрстени бод мозаик домашен декор подарок

Целосна тркалезна дијамант 5д DIY дијамантски сликарство маснотии, дама цртани филмови за везови вкрстени бод мозаик домашен

 
DEN 268.80

Количината на стоката
Това е достапна

【5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни】 Дијамантски сликарство е совршен натпревар во боја, погоден за возрасни и деца Да се ​​направи дијамантско сликарство не само што може да доживее чувство на достигнување, да ослободи стрес, емоционалното прилагодување, да ја подобри самодовербата и упорноста да култивира трпеливост. Рачно изработените комплети за сликарство од 5Д дијаманти можат да ја подобрат практичната способност на Кид, да помогнат да ги пренасочиме старите лица од здодевноста, да го збогати слободното време на младите и да биде добро искуство за врзување за семејството. 【Премиум платно и дијаманти】 Нашите комплети за сликање со дијаманти користат платно со висока густина, што е издржливо, а надградената верзија е попликана и поцврста. Дијамантите се шарени и брилијантни, бојата е точна, а оригиналната слика може подобро да се врати. 【Домашен декор и подарок】 Целосна вежба Rhinestone Слики Уметност занает во моментов е најпопуларна уметност за декорација на дијаманти. Овие слика на кристал дијамант совршено декорација за украсување на вашата куќа, канцеларија, како Божиќен подарок, подарок за венчавки, подарок за роденден, сегашност на сите големи денови. 【Популарно сликарство со дијаманти】 Нашите вежби се наоѓаат во вреќи со ревид, така што вежбата нема да истече. Многу е погодно да се препакува и да се запечати кога не се користи. Покрај тоа, нашите дијаманти ќе испратат 30% повеќе, така што има доволно дијаманти за да ја завршите прекрасната слика за дијаманти. Ние се стремиме да го обезбедиме најдобриот вез за сликање со дијаманти за изработка на мажи и жени. Комплетите за сликање на уметноста на DIY Diamond, продадени од Unchihua, вклучуваат : пристаништа, градски пејзаж, Seascape, животни, цвеќиња, животни, сезони и сл. Ако сакате повеќе стилови, ве молиме кликнете на „Учихуа“. 【5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни】 Дијамантски сликарство е совршен натпревар во боја, погоден за возрасни и деца. Да се ​​направи дијамантско сликарство не само што може да доживее чувство на достигнување, да ослободи стрес, емоционалното прилагодување, да ја подобри самодовербата и упорноста да култивира трпеливост. Рачно изработените комплети за сликарство од 5Д дијаманти можат да ја подобрат практичната способност на Кид, да помогнат да ги пренасочиме старите лица од здодевноста, да го збогати слободното време на младите и да биде добро искуство за врзување за семејството. 【Премиум платно и дијаманти】 Нашите комплети за сликање со дијаманти користат платно со висока густина, што е издржливо, а надградената верзија е попликана и поцврста. Дијамантите се шарени и брилијантни, бојата е точна, а оригиналната слика може подобро да се врати. 【Домашен декор и подарок】 Целосна вежба Rhinestone Слики Уметност занает во моментов е најпопуларна уметност за декорација на дијаманти. Овие слика на кристал дијамант совршено декорација за украсување на вашата куќа, канцеларија, како Божиќен подарок, подарок за венчавки, подарок за роденден, сегашност на сите големи денови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата