• Со попуст
  • Неодамнешно
Zgmaxcl 5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни целосна вежба природна глетка кристал со голема големина на домашен wallид за украсување уметност занаети 35,4 x 23,

Zgmaxcl 5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни целосна вежба природна глетка кристал со голема големина на домашен

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

【5d голема големина】 ZGMax Cl 5d Големото сликарство со дијаманти е луксузна декорација Визуелно уживање, целото искуство за создавање уметност е полно со забава, избор да не се пропушти. 【Висококвалитетни дијаманти】 Тркалезни дијаманти за сликање на дијаманти ја покриваат целата слика за сликање на дијаманти и го прават платното повеќе сјај, површината на дијамантот има 26 аспекти што изгледа сјајно и никогаш нема да бидат избледени. 【Забавно искуство】 Сликање со дијаманти може да се обеси во спалната соба, трпезаријата, кујната, студијата, домот, ќе се подобри во соработката на родител-дете во образованието кога ќе ја завршите оваа дијамантска слика со вашето дете. 【HD Canvas】 ZGMax Cl 5 D Diamond Art Kits е нетоксичен, без вкус, висококвалитетно лепливо платно со целосен дијамант, високо чисто платно за печатење има дури и текстура, може да се врати брзо откако ќе се тркалаат. 【После услугата】 Секој комплет за уметност со дијаманти доаѓа со повеќе дополнителни вежби за дијаманти отколку што ви требаат. Ако добиете дијамантска слика со промашување на какви било вежби за дијаманти или други додатоци за сликање со дијаманти, ние ќе ви го вратиме или испратиме нов пакет. 【5d голема големина】 ZGMax Cl 5d Големото сликарство со дијаманти е луксузна декорација. Визуелно уживање, целото искуство за создавање уметност е полно со забава, избор да не се пропушти. 【Висококвалитетни дијаманти】 Тркалезни дијаманти за сликање на дијаманти ја покриваат целата слика за сликање на дијаманти и го прават платното повеќе сјај, површината на дијамантот има 26 аспекти што изгледа сјајно и никогаш нема да бидат избледени. 【Забавно искуство】 Сликање со дијаманти може да се обеси во спалната соба, трпезаријата, кујната, студијата, домот, ќе се подобри во соработката на родител-дете во образованието кога ќе ја завршите оваа дијамантска слика со вашето дете. 【HD Canvas】 ZGMax Cl 5 D Diamond Art Kits е нетоксичен, без вкус, висококвалитетно лепливо платно со целосен дијамант, високо чисто платно за печатење има дури и текстура, може да се врати брзо откако ќе се тркалаат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата