• Со попуст
  • Неодамнешно
АПДТИ 143531 Автоматски Менувач Филтер За Масло Куќиште Капа

АПДТИ 143531 Автоматски Менувач Филтер За Масло Куќиште Капа

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема Ново Капаче За Куќиште На Филтерот За Масло За Пренос Овозможува Замена На Оштетено Или Протекување На Куќиштето На Филтерот за Пренос. Вклучува : 1 Капаче За Масло За Пренос; 1 О-Прстен. Погледнете Ја Табелата За Компатибилност За Да Ја Потврдите Вашата Специфична Година На Возилото, Направете, 1 О-Прстенкомпатибилен Со Изберете 2004-2019 Модели На Ауди Компатибилен Со Изберете 2005-2019 Модели На Седишта Компатибилни Со Изберете 2006-2019 Табела За Компатибилност На Фолксваген За Да Ја Потврдите Вашата Специфична Година На Возилото, Направете И Модерирајте МЕСТА 02 E305045 65 Предупредување : Овој Производ Содржи Хемикалии Познати На Државата Калифорнија За Да Предизвикаат Рак И Вродени Дефекти Или Друга Репродуктивна Штета.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата