• Со попуст
  • Неодамнешно
Теоријата на Биг Бенг Симон Хелберг како Хауард Воловиц со смешна насмевка 8 x 10 инчи

Теоријата на Биг Бенг Симон Хелберг како Хауард Воловиц со смешна насмевка 8 x 10 инчи

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа фотографија од 8 x 10 е сосема нова, никогаш не се користи, никогаш не се прикажува и во состојба на нане Нема дупки, солзи, рипчиња, свиоци или кој било друг дефект! На залиха и подготвени за испорака! Професионално печатено и подготвено за која било приватна колекција или можеби, потпишување? Совршен за кадрирање!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата