• Со попуст
  • Неодамнешно
Крв Меч, #31 ВФ ; Џејмен стрип

Крв Меч, 31 ВФ ; Џејмен стрип

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Напишано од лен вајн Илустрирано Од Ма Крило Шинг. Точка : Крв Меч, #31 Издавач : Џејмен Писател : Лен Вајн Уметник : Ма Крило Шинг оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата