• Со попуст
  • Неодамнешно
Реј Парк автограмираше Војна на Starвездите Фантомската закана Дарт Маул 11х14 Метална фотографија

Реј Парк автограмираше Војна на Starвездите Фантомската закана Дарт Маул 11х14 Метална фотографија

 
DEN 3999.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лично потпишано од Реј Парк; На залиха и подготвени за испорака Вклучува сертификат за автентичност на славните за автентичност во која има слика на фотографија за потпишување на Реј. Сертифициран од славните автентики, водечкиот извор на световите за оригинални меморијали на славни личности со потписот на секој актер лично сведок од претставник на славните за автентика, каталогизирана во нашата он-лајн база на податоци (обезбедување датум за потпишување, локација и слика на точката за потпишување на таленти). Потоа, ставката се става со свој уникатен, сериски холограм со автентикација, гарантирајќи го за живот. Сертификатот за автентичност е вклучен со секоја ставка, во која има слика за потпишување на таленти. Овој целосен процес на автентикација не само што обезбедува некомпромитирана автентичност, туку создава и безвременски колекционер со инвестициска вредност. Лично потпишано од Реј Парк; На залиха и подготвени за испорака. Вклучува сертификат за автентичност на славните за автентичност во која има слика на фотографија за потпишување на Реј. Сертифициран од славните автентики, водечкиот извор на световите за оригинални меморијали на славни личности со потписот на секој актер лично сведок од претставник на славните за автентика, каталогизирана во нашата он-лајн база на податоци (обезбедување датум за потпишување, локација и слика на точката за потпишување на таленти).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата