• Со попуст
  • Неодамнешно
Steekованис стек куќа Сиукс Фолс, разгледници на СД во Јужна Дакота

Steekованис стек куќа Сиукс Фолс, разгледници на СД во Јужна Дакота

 
DEN 191.68

Количината на стоката
Това е достапна

Houseованис бифтек куќа Поштенска користена година : Неискористено. Редовна разгледница со големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч (9 см x 14 см). Houseованис бифтек куќа. Поштенска користена година : Неискористено. Редовна разгледница со големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч (9 см x 14 см). Steakованис стек Хаус Сиукс Фолс, Саут Дакота СД Разгледници : SD разгледница, South Dakota Пошта картичка Стари гроздобер антички колекции за продажба Година на разгледница, или користена поштенска употреба / годишна употреба : Неискористена оценка : 1 Големина : Р Скала за оценување : Скала за оценување : Одделение 1 = Совршено Агли Одделение 2 = многу минимално носење на аголот, без набори Одделение 3 = Неколку агли, без набори. Одделение 4 = Одделение за бразда 5 = многу оштетување на картичката. *Оценките одразуваат агол и состојба на картичка, а не дали картичката е користена поштенска. Легенда за големина на производот : R = Редовна разгледница со големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч (9 см x 14 cm) C = Погледница со големина на континентал - приближно 4 инчи x 6 инчи (15 cm x 10,5 cm).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата