• Со попуст
  • Неодамнешно
Зора на мртвите Georgeорџ Ромеро Undead Zombie Horror 1978 Оригинал 27x41 постер за еден лист во близина на нане

Зора на мртвите Georgeорџ Ромеро Undead Zombie Horror 1978 Оригинал 27x41 постер за еден лист во близина на нане

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Точка : Оригинален филм на филмови од 1-лист (27 x 41 инчи) од 1978 година Georgeорџ А Ромеро Зомби хорор филм „Зора на мртвите“. Состојба : Овој постер е преклопен како што е издаден и целосно неискористен, без дупки, ленти, солзи или други знаци на абење. Состојбата е многу добра / во близина на нане.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата