• Со попуст
  • Неодамнешно
Заменски замена на браникот на дехазијата предизвикува целото копче DPAD RT LT RB LB ABXY Упатства за водичи /T6 T8 шрафцигер компатибилни со Xbox One Slim /Xbox One S Controller GamePad Делови з

Заменски замена на браникот на дехазијата предизвикува целото копче DPAD RT LT RB LB ABXY Упатства за водичи /T6 T8 шрафцигер компатибилни

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додаток на трети страни! Компатибилен со тенок контролер Xbox One Да се ​​забележи : ( не одговара за контролорот Xbox One X / Elite). Дајте му на вашиот контролер нов свеж изглед. Заменете ги старите и скршени копчиња со ова ново свежи ексклузивни копчиња. Доаѓа со 1 D-RAD 1 R1 L1 1 R2 L2 1 Копчиња за синхронизација на стартување 1 ABXY 1 Топ средна лента. Заштитете го вашиот контролер на стилски начин (видете ја целата слика за да откриете дали одговара за вашиот контролер). Додаток на трети страни! Компатибилен со тенок контролер Xbox One. Да се ​​забележи : ( не одговара за контролорот Xbox One X / Elite). Дајте му на вашиот контролер нов свеж изглед. Заменете ги старите и скршени копчиња со ова ново свежи ексклузивни копчиња. Доаѓа со 1 D-RAD 1 R1 L1 1 R2 L2 1 Копчиња за синхронизација на стартување 1 ABXY 1 Топ средна лента. Заштитете го вашиот контролер на стилски начин (видете ја целата слика за да откриете дали одговара за вашиот контролер). Забелешка за додаток на партијата Thirld : Само копчиња. Контролорот Xbox One S и другите делови не се вклучени! Идеална замена за вашата скршена или оштетена контролор на Xbox One Controller, ќе го добиете она што го гледате на главната слика 1 x D-DAD копче 1 x R1 L1 копче 1 x R2 L2 копче 1 x Start/Back Sync Копче 1 x ABXY копче Постави 1x TOP Мидел бар.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата