• Со попуст
  • Неодамнешно
Женски бамбус тенки атлетски перформанси на атлетски перформанси, чорапи со низок удобност, абсорбентиран чорапи 6 пара, големина 6-9

Женски бамбус тенки атлетски перформанси на атлетски перформанси, чорапи со низок удобност, абсорбентиран чорапи 6 пара, големина 6-9

 
DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

80% бамбус 17% полиамид 3% еластан Машина за миење. Одговара на големината на жените е 6-9. Тенки за дишење атлетски перформанси чорапи на глуждот, ниски намалувања, удобно дизајнирање абсорбентиран чорапи 6 пара со кутија за подароци. Природните чорапи од Бриен се најдобрата опција за луѓето кои бараат еко-пријателска ставка. Бамбус ткаенина ве тера да се чувствувате пријатно и меко за кожата. Нашите чорапи што се јавуваат бамбус материјал лесно се користат во лето и зима благодарение на неговите својства за регулирање на топлината. Бамбус ткаенините имаат шуплива структура на влакната што го прави супер-апсорбирачки. Оваа неверојатна карактеристика го елиминира формирањето на влага и ги задржува нозете се суви. Исто така, ефикасно спречува пот да се пот. Бамбус е многу природен материјал. Значи, сите предмети направени од бамбус се особено најпосакувани, од луѓе кои го сакаат квалитетот. Покрај тоа што е природен стилски изглед. Се препорачува да се мијат бамбус чорапи во деликатната програма на програмата на машината за перење или со рака наместо суво чистење. Исто така, се препорачува да не се користи белило. Ние сакаме нашите клиенти да бидат задоволни - кога имате какви било прашања или прашања, не двоумете се да не контактирате.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата