• Со попуст
  • Неодамнешно
NPKGVIA фитнес спортски шорцеви јога боја женски еластичен бенд за трчање солидна слободно време јога панталони жени јога шорцеви отпечатоци

NPKGVIA фитнес спортски шорцеви јога боја женски еластичен бенд за трчање солидна слободно време јога панталони жени јога шорцеви отпечатоци

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Дебелина : Стандард. Материјал : Полиестерска шема Тип : Боја. Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно. За спорт, јога, секој ден, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Вредни панталони за јога, се движат нагоре. Дебелина : Standard2. Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно1.Тоа е изработено од високо квалитетни материјали, издржлив дополнет за вашите 5. Овој дизајн на јога хеланки и ќе ви го украде срцето! Шик и удобно, не можете да тргнете наопаку со овој неверојатен симпатичен врв! 6. Грип за спорт, јога, секој ден, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пролет, Fallhow да се измие : Рачно миење ладно, виси или линија за сувост : редовна стил : случајна, секси3.Факција дизајн ве прави да изгледате поладно, што добивате : 1xwomen Pantansmaterial : Полиестерски шема Тип : Колордовите : Womenените прилика : Обично,.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата