• Со попуст
  • Неодамнешно
Aibianocel женски врзани боја, цврсти цврсти материи, кревајќи високи половини, непречена шорцеви за велосипеди за вежбање во теретана за вежбање јога

Aibianocel женски врзани боја, цврсти цврсти материи, кревајќи високи половини, непречена шорцеви за велосипеди за вежбање во теретана за вежбање

 
DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

87%најлон, 13%спандекс Еластично затворање. *Високи половини Беспрекорни јога-шорцеви за жени изработени од ткаенина со голема јачина, мека и удобна за носење. *БЕСПЛАТНА технологија на ткаенини; Рушена, детализирање на ѓубрето за елегантни кривини, ласкави контури и обликување на кревање на задник; Удобно вртење на половината со висок пораст за мазнење со висока половината. *Карактеристики на тренингот за кревање на задниот дел со високи, еластични ленти за половината, дизајн на блок на омбре/ боја, контрола на стомакот, може да се носат како шорцеви за велосипедисти, доказ за сквоти на плен. *Шорцевите за велосипедисти се совршени за секојдневно носење, работа надвор, кревање тежина и сквотирање во теретана, излегување со пријатели, правење јога, вежбање со мало влијание, релаксирање дома и трчање работи како намирници. *Забелешка : Ве молиме, проверете ја табелата со големина и направете ги вашите мерења пред да нарачате. Ако имате какви било проблеми, контакт со нас, ние ќе ви одговориме на прв пат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата