• Со попуст
  • Неодамнешно
Извлечете го мојот херој академија жени шорцеви, масни џвакање салата шорцеви за жени, најдобри аниме шорцеви, аниме за вежбање шорцеви

Извлечете го мојот херој академија жени шорцеви, масни џвакање салата шорцеви за жени, најдобри аниме шорцеви, аниме за вежбање

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на привремено. Материјал за миење. Материјал : Премиум полиестер, мешавина што е ултра-мека и удобна. Лесната ткаенина за влага е кул и удобна за вежбање и вежбање. Совршено за тренинг во раните утрински часови, пикник или одење на плажа. Бојата и текстурата на производот може да бидат малку поразлични од вистинската работа (грешка 3%). Овие слатки шорцеви се совршено разноврсно парче во гардеробата на која било стилска девојка. Погоден за тренинг, релаксација, активност, атлетика, јога, спорт, трчање, одење, спиење, итн. Можете исто така да го носите за да работите во лето или зима.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата