• Со попуст
  • Неодамнешно
Womenените обични фустани занишани фустан ракав коктел Гроздобер А-линија миди партија фустан v вратот лак ремен гроздобер фустан

Womenените обични фустани занишани фустан ракав коктел Гроздобер А-линија миди партија фустан v вратот лак ремен гроздобер фустан

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

❤ 【【Детали за облекување】 : Сатен материјал, а-линија, V-врат, половина ракав, чипка на чипка, топка наметки, затворање на патент на задниот дел ❤ 【【Повод】 : Совршено за фустани за мајка на невестата / младоженецот, наметка за венчавки, фустани за гости за венчавки, вечерен фустан, фустан за забава, формална наметка, друга специјална пригода. ❤ 【【Време на испорака】 : Изработка на овој фустан треба околу 4-8 работни дена, нормално време на испорака во САД околу 10-15 работни дена. Нормално, ќе го добиете во рок од 15-25 дена. Забелешка : Ве молиме, не повикувајте се на проценетата време на испорака на горниот десен агол, затоа што тоа е неточно затворање. Само миење на рацете. Како да изберете големина】 : Нашата големина е помала од вообичаената големина на облеката, проверете ја сликата на табелата со левата големина за да изберете соодветна големина пред да купите. Ако сакате сопствен фустан, можете да ни кажете за вистинската големина на бистата, половината, колковите, итн. Нема дополнителен надомест за сопствена услуга. ?? Преферираното миење на рацете и одделно се мијат со друга облека, предизвикувајќи миење на рацете е секогаш најдобриот и најбезбеден метод за миење на шифон. За машинско миење, изберете го деликатниот циклус на машината за перење и проверете дали температурата на водата е ладна, а вртењето е на ниско ниво. Поставете ја предметот рамен во својата природна форма на решетката за сушење или закачете се за да се исуши. За да ги отстраните брчките, препорачуваме да пареш за најдобра и најбезбедна завршница. 【OTHER】dress 2023 summer women's off shoulder maxi dress polka dots short sleeve high waist pleated long dresses with belt women's plus size short sleeve loose plain casual long maxi dresses with pockets women's sexy ruffle sleeveless one shoulder bodycon dresses classy pencil curvy party evening long formal Облечете женски официјални фустани женски летни памучни памучни секси без грбни долги фустани женски бохо цветни отпечатоци од рамото поделете го долги линиски фустан. 【OTHER】ruched sleeveless basic midi party dress women's one shoulder ruched bodycon mini dress puff long sleeve sexy cocktail party short dress women's long sleeve ribbed sweater dress turtleneck slim fit slit midi dress women's 2023 summer sleeveless hollow out twist bodycon dress wrap slim fit party evening Фустани женски обвивка против вратот каросерија мини фустан со долги ракави со асиметричен коктел за коктел на полите кратки фустани женски секси елегантен елегантен долго. 【Други】 】енски летни шпагети ленти против вратот цветни цвеќиња заминувајќи линијата за замав миди фустан sundress женски секси надвор од рамото преголема лак за лакови, вечер наметка, макси фустан, женски боемски летен шпагети лента, без ракави, без грб, безмок замотана проточна проточна проточна проточна проток, проток гостински жени кукавички врат плетенка биста сплит свадба гости коктел миди фустани женски елегантен кадифе долг ракав макси фустан зимски забава долг фустан. ❤ 【【Детали за облекување】 : Сатен материјал, а-линија, V-врат, половина ракав, чипка на чипка, топка наметки, затворање на патент на задниот дел. ❤ 【【Повод】 : Совршено за фустани за мајка на невестата / младоженецот, наметка за венчавки, фустани за гости за венчавки, вечерен фустан, фустан за забава, формална наметка, друга специјална пригода. ❤ 【【Време на испорака】 : Изработка на овој фустан треба околу 4-8 работни дена, нормално време на испорака во САД околу 10-15 работни дена. Нормално, ќе го добиете во рок од 15-25 дена. Забелешка : Ве молиме, не повикувајте се на проценетата време на испорака на горниот десен агол, затоа што тоа е неточно затворање. Само миење на рацете. Како да изберете големина】 : Нашата големина е помала од вообичаената големина на облеката, проверете ја сликата на табелата со левата големина за да изберете соодветна големина пред да купите. Ако сакате сопствен фустан, можете да ни кажете за вистинската големина на бистата, половината, колковите, итн. Нема дополнителен надомест за сопствена услуга. ?? Преферираното миење на рацете и одделно се мијат со друга облека, предизвикувајќи миење на рацете е секогаш најдобриот и најбезбеден метод за миење на шифон. За машинско миење, изберете го деликатниот циклус на машината за перење и проверете дали температурата на водата е ладна, а вртењето е на ниско ниво.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата