• Со попуст
  • Неодамнешно
Нов биланс на женска свежа пена Tempo V1 трчање чевли

Нов биланс на женска свежа пена Tempo V1 трчање чевли

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

50% синтетичка, 50% мрежа Модернизирана технологија за средна боја : Дел од колекцијата „Свежа пена X“, оваа чевли ги користи најновите достигнувања во дизајнот на податоци за да испорача прецизна кадифен под нозете, точно таму каде што ви треба. Дизајн управувано од податоци : Овие чевли за трчање се направени со комбинирање на истражување управувано со податоци со рафинирана естетика за да се создаде современ горен што го испорачува кога станува збор за перформанси и стил. Нуди стратешка поддршка : Инженерска мрежа горниот изработен со вез им дава на овие чевли за трчање чевли засновано, прилагодено, соодветно, додека истовремено нудат стратешка поддршка од пета до предниот дел. Лесно чувство : дизајнирано да ве мотивира да го истуркате вашето лично најдобро, овие чевли за трчање со свежа пена имаат лесна вклопување и се чувствуваат да ви помогнат да се чувствувате брзо на нозете. Елегантен профил : Силуетата со низок профил на овие чевли за трчање во нова рамнотежа нуди елегантен изглед за поддршка на побрзи перформанси и да ја надградите вашата опрема за трчање со стилска завршница. Однесете ги вашите перформанси на следното ниво со чевли со ново рамнотежа со свежа пена. Дел од колекцијата Нова рамнотежа свежа пена X, овие чевли за трчање имаат свежа амортизирање на пена што ги користи најновите достигнувања во дизајнот на податоци до дизајн за да испорача прецизна плишаност под нозете, обезбедувајќи путер-мазно, одговорно возење за да ви помогне да доминирате во секоја чекори.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата